Kviečiu pasirašyti dėl kartelės referendumui surengti sumažinimo nuo 300 000 iki 100 000. TAI REALUS SPRENDIMAS , GERESNIS NEI VERKŠLENIMAS AR DEJONIŲ SKAITYMAS FB. .

Image

Rekomenduoju pasirašyti GYVAI RAŠTU !  Tai turbūt prasmingiausias veiksmas sprendžiant susiklosčiusią situaciją. Kur pasirašyti kiekviename mieste, galima rasti ČIA . Aš pasirašiau rugpjūčio mėnesį mitingo metu. Jei pasirašėte raštu, internete nepasirašykit, nes du pasirašymai bus ANULIUOTI. 

Galima pasirašyti ir internetu, rasite biški žemiau paslinkę:  https://ltreferendumas.lt/

Pasirašymas baigiasi 2022 sausio 21 dieną. Tad paskubėkime. 

Jei norim stabdyti kenkėjišką veiklą, daromą Lietuvos žmonėms, suaugusiems ir vaikams, būtina kažką daryti, o ne tik skūstis, verkšlenti ar užsidaryti baimėje ir nerime. Vienas iš legalių būdų spręsti situaciją-tai referendumas. Sutinku su organizatoriais, kad pradžioje  būtina surengti referendumą dėl kartelės referendumui rengti sumažinimo. Dabar , kad surengti referendumą vienu ar kitu klausimu, reikia surinkti  300 000 parašų, kas yra beveik neįmanoma. Jei šitas referendumas įvyktų ir jei žmonės prabalsuotų, kad kartelę reikia mažinti, užtektų 100 000 parašų , kad atšaukti "beprotiškus" valdininkų sprendimus. Tai efektyvus kelias spręsti šią problemą. 

Labai rekomenduoju neieškoti trūkumų  referendumo organizatoriuose. Nerekomenduoju klausytis visokių apžvalgininkų plepalų, kuriais bandoma diskredituoti referendumo idėją, rengėjus ir t.t.  Pilnas internetas neaiškių asmenybių, kurios nori sugriauti net mažiausią iniciatyvą kažką pakeisti, bet patys NIEKO NEDARO ir dar į nieko nedarymą "tempia" kitus žmones. Taip jie atitraukia net ir tą mažą grupelę žmonių nuo pokyčio  darymo. Trūkumų ieškojimas niekados neleis susivienyti. Be vienybės neįmanoma šios užduoties įvykdyti. O tobulų ir nerasime. 

Įsivaizduokim, kad šalis, kurioje gyvenam, yra mūsų namas.  Kai namas dega, niekas nežiūri, kas atsinešė kibirą jį gesinti. Ar profesorius, ar darbininkas, ar jaunas, ar senas, ar išsilavinęs, ar neišsilavinęs, ar teistas, ar neteistas, ar kultūringas, ar naglavotas.  Kiekvieno pastangos turi būti vertinamos. O jei bus pergalė, kiekvienas, kuris dalyvavo galės mosikuoti vėliava ir sau šlovę pelnytis. Čia jau bus kiekvieno reikalas. Pats referendumas keis žmonėse neteisinga lietuviška mentalitetą, kad mes esam pavaldiniai, o saujelė žmonių - mūsų šeimininkai. Referendumas padarys perversmą sąmonėje, kad tauta yra tikroji valdžia, o ne maža grupelė asmenų, skaldanti ir žąlojanti Lietuvą.